W Niemczech, Chinach oraz w Rosji, urządzenia tego typu używane są od wielu lat na oddziałach szpitalnych i przychodniach oraz w prywatnej praktyce lekarskiej.

Play Video about biorezonans zdjecie

Czy Biorezonans jest bezpieczny?

Czy są jakieś efekty uboczne?

Jakie dolegliwości potrafi wykryć?

Ile Trwa skan?

Zostaw swój numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie na skan biorezonansowy

 

  Gosia

  Klient Konsultacji Onkologicznych

  Chciałam tobie Piotrze napisać....że uratowałeś mi życie... dzięki tobie mój oddech wrócił do normy... mogę oddychać pełną piersią...po dwóch tygodniach inhalacji z srebra koloidalnego ,wody utlenionej i płynu Lugola .Mam nadzieję ,że to się już nie zmieni. Ja wiem że to może głupie ale płakać mi się chce ze szczęścia i jakbyś był koło mnie to bym Ciebie za to wyściskała...💕💕💕💕💕💕💕
   

  Wszystkich zainteresowanych, zarówno dorosłych, jak i dzieci, zapraszam na wykonanie biorezonansu NLS na odległość z DNA , jako wsparcie leczenia konwencjonalnego, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie informacji na temat swojego stanu zdrowia. 

  Badanie to jest możliwe do wykonania za pomocą komory biorezonansowej, przy wykorzystaniu splątania fali kwantowej, po przysłaniu materiału DNA w postaci włosów i paznokci. 

  Za pomocą tej diagnostyki można wykryć patogeny(bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty) ze wskazaniem na konkretne miejsca ich występowania w organizmie, uzyskać informacje na temat witamin, metali ciężkich, pierwiastków, aminokwasów na poziomie komórkowym oraz ujawnić choroby, szczególnie te w początkowej fazie, co jest niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe przy wykorzystaniu innych metod badawczych, które wykazują już ukształtowane procesy chorobowe.

  Dodatkowo biorezonans pokazuje prognozy patomorfologiczne, czyli dotyczące chorób, co pozwala na ich wcześniejsze wykrycie i podjęcie odpowiednich działań. Możliwe jest również wykonanie badania krwi, zajęcie się alergenami oraz sprawdzenie poziomu etanoli.

   

  Jak działa Biorezonans ?

  Każdy mikroorganizm, patogen, organ i komórka emituje specyficzne drgania elektromagnetyczne. Biorezonans precyzyjnie odróżnia częstotliwości zdrowych komórek od tych emitowanych przez patogeny i zmiany chorobowe. Urządzenie Biorezonans NLS przekazuje sygnały z organizmu do komputera, gdzie są one przetwarzane na czytelne opisy, cyfry lub obrazy.

  Dzięki tej zaawansowanej technologii możesz uzyskać szczegółową diagnozę stanu swojego zdrowia, co pozwala na lepsze zrozumienie i monitorowanie wszelkich zmian zachodzących w organizmie.

  Urządzenia biorezonansowe pozwalają na zbadanie:

  • układu kostno-stawowego 
  • układu limfatycznego 
  • układu naczyniowego 
  • układu nerwowego 
  • układu moczowo-płciowego 
  • układu oddechowego 
  • układu trawiennego 
  • układu hormonalnego 
  • wykrywaniu i rozpoznaniu patogenów takich jak: bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty 
  • składników krwi, hormonów, enzymów 
  • alergenów i toksyn środowiskowych 

  Jak działa Biorezonans na Odległość ?

  Włosy i paznokcie stanowią doskonały materiał do badań. Dlatego osoby, które nie mogą spotkać się ze mną osobiście, mogą skorzystać z opcji badania online, wysyłając mi swoje włosy lub paznokcie. Paznokcie, podobnie jak włosy, mogą dostarczyć cennych informacji o stanie zdrowia i są łatwe do pobrania, konserwacji i transportu.

  Obecnie na świecie powstało wiele różnych urządzeń tego typu. Część z nich posiada atest medyczny i urządzenia te wykazują się niezwykle dużą efektywnością diagnostyczną. Ważne że większość urządzeń obsługiwanych przez doświadczonego informodiagnostę wykazuje wysokie pokrycie uzyskanych informacji ze stanem rzeczywistym organizmu. Jest to niesamowicie ważne, ponieważ skan wykonany przez osobę bez niezbędnego doświadczenia pokazuje „różne” wyniki, nie rzadko nie zgodne z rzeczywistością, co ma później niestety swoje odzwierciedlenie na temat opinii o tej niezwykle skutecznej metodzie diagnostycznej. 

   

  Należy podkreślić, że pomimo wysokiej skuteczności tego rodzaju diagnostyki, nie stawiamy na podstawie uzyskanych wyników diagnozy. Aby to zrobić, zazwyczaj wymagane są dodatkowe, uzupełniające i potwierdzające badania medyczne.

   

   

  W urządzeniach  z grupy skanerów 3D, to impulsy elektromagnetyczne podawane są  w odstępach milisekud przez układy mikrochipów umieszczonych wewnątrz słuchawek nausznych na poziomie głowy lub materiału DNA podanego do analizy w komorze rezonansowej. 

  Dają one różny poziom przewodnictwa. To z kolei jest rejestrowane przez te czujniki i przetwarzane przez oprogramowanie komputerowe. 

  Następnie jest porównywane ze wzorcami zdrowych i chorych tkanek, narządów itd. Tak właśnie  powstaje mapa ciała  ze wskazaniem na informacje o miejscach które funkcjonują nieprawidłowo.

  Dodatkowo taka analiza, umożliwia pozyskanie informacji dotyczących  zagrożeń mikrobiologicznych w poszczególnych narządach. Wskazuje aktywne patogeny jak: wirusy, bakterie, pierwotniaki, pasożyty lub grzyby.

  Biorezonans wykonuję zarówno w formie stacjonarnej za pomocą słuchawek, jak również w formie online, po przesłaniu materiału DNA za pomoca komory rezonansowej na zasadzie splątania fali kwanowej. Możliwe jest również wykonanie Meta Terapii. 

   

  Więcej informacji na temat MetaTerapii można uzyskać tutaj: https://wyleczsiesam.com/metaterapia/

   

  Uwaga:
  Jak każda terapia, MetaTerapia nie gwarantuje 100% skuteczności w leczeniu wszystkich schorzeń. Efekty mogą różnić się w zależności od osoby oraz od wdrażania innych zaleceń terapeutycznych. Zabiegi MetaTerapii nie powinny być wykorzystywane jako jedyna metoda leczenia poważnych chorób. Zmniejszenie dawek lub zaprzestanie przyjmowania leków powinno nastąpić wyłącznie w wyniku konsultacji z lekarzem.

  Dziś dzięki ogromnemu postępowi w technologii i badań fizycznych, wszystkie te oddziaływania zostały nie tylko potwierdzone i zbadane ale i wyjaśniono podstawy fizyczne ich działania, co utorowało już drogę do zastosowań wojskowych, gdzie splątanie kwantowe używane jest już standardowo w najnowszych urządzeniach łączności i szyfrowania.

  Zdalna Diagnostyka i Zdalne MetaTerapie – Czym jest Komora Rezonansowa do skanowania i terapii na odległość ?

  • Zdalna komora rezonansowa działa na zasadzie splątania fali kwantowej !
  • Przeznaczona  do wykorzystania w badaniach i terapii na odległość na bazie materiału genetycznego lub zdjęcia wykonanego bez udziału obróbki elektronicznej
  • Może testować wszystkie osoby mające przeciwwskazania do bezpośredniej diagnozy – z wyjątkiem ciąży
  • Może służyć do transmisji częstotliwości i energii na odległość – MetaTerapie
  • Kopiowania stanu energii i zapisu  matrycy energetycznej w wodzie, alkoholu, cukrze,  tłuszczu i krysztale – leki informacyjne
  • Wykorzystanie dla tworzenia środków zaradczych dla terapii – nadruku leków informacyjnych
  • Splątanie, działanie hiper wymiarowe i to, co Albert Einstein określił jako „Upiorna akcja na odległość”.
  • Skanowania i analizy próbek DNA materii ożywionej ale także materii nieożywionej ( np.leki)  i ich reakcji z organizmem pacjenta
  • Skanowanie wszystkich osób bez względu na ich stan zdrowia – z wyjątkiem ciąży – brak wzorców patomorfologii dla kobiet

  W praktyce wygląda to tak, że mając próbkę obiektu biologicznego  – krew, paznokcie, ślina  i dodatkowo może być zdjęcie wykonane w tradycyjnej technologii można zdalnie skanować człowieka i uzyskać identyczne wyniki jak gdyby skanować osobę siedzącą przy aparacie – odległość nie ma tu znaczenia – NASA skanowała zdrowie kosmonautów na Księżycu.

  Trochę historii:

  Raymond Rife wszystko zapoczątkował, stosując rezonansową długość fali. Rezultat zastosowania rezonansowej długości fali polega na tym, że mikroorganizmy niewidoczne w białym świetle stają się nagle widoczne w świetle odbitym.

  Stają się widoczne, gdy częstotliwość światła rezonuje z ich własnym widmem promieniowania. Rife ujrzał w ten sposób mikroorganizmy, które dotąd były niewidoczne i obserwował ich przenikanie do struktury tkanek.

  Odkrycie Rife’a pozwoliło mu obserwować organizmy, których nikt wcześniej nie był w stanie dojrzeć przy pomocy zwykłego mikroskopu.

  Oświetlał mikroorganizmy(zazwyczaj wirusy i bakterie) dwoma różnymi długościami o tej samej ultrafioletowej krótkiej częstotliwości, która rezonowała z widmowa częścią mikroorganizmu. Te dwie długości fali oddziaływały na siebie wzajemnie w punkcie zetknięcia. To oddziaływanie w rzeczywistości rodziło trzecia – dłuższą fale, która trafiała w widzialna część widma elektromagnetycznego.

   

  Metoda diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej wprowadzona została do medycyny w 1953 roku przez doktora medycyny Reinholda Volla.

  Zdjęcia poniżej obrazują porównanie zdjęć z rezonansu magnetycznego oraz tego wykonanego na podstawie biorezonansu. Jak widać obie metody ukazują ten sam stan chorobowy.

   

  Wszystko we wszechświecie komunikuje się ze sobą poprzez drgania i wibracje. Wszystkie rzeczy i istoty żywe w znanym nam świecie mają swoją własną wibrację – dotyczy to również wszystkich organów i komórek naszego ciała oraz całej materii.

  Jeśli zbadamy materię pod kątem jej energii drgań, zauważymy, że różne obiekty najczęściej drgają z różnymi częstotliwościami – niektóre drgają z tą samą, inne z podobną częstotliwością.

  Biorezonans umożliwia przebadanie organizmu na obecność patogennych drgań, usunięcie drgań chorobotwórczych i przesłanie zdrowych.

  U podstaw metody biorezonansowej leży fakt, że każda żywa istota – każdy jej układ i narząd, każda tkanka i każda komórka – emituje prąd elektryczny i pole elektryczne.

  Diagnostyka oparta na tym zjawisku pokazuje, czy narząd emituje pole odpowiadające zdrowemu organowi, czy też został dotknięty procesem patologicznym. Co więcej, znane są częstotliwości emitowane przez każdą poszczególną bakterię, wirusa i pasożyta.