Krzem a pasożyty:

 

Pasożyty pożerają krzem w ogromnych ilościach. Aby przekazać potomstwu informacje na temat swojego gatunku, pasożyty potrzebują krzemu. Ma on właściwości piezoelektryczne, czyli jest zdolny do przetwarzania energii. Krzem, dzięki właściwościom jonizacji ujemnej tworzy wzmocnione, elektrycznie ujemnie naładowane struktury. Dzięki nim przyklejają do siebie wirusy i organizmy chorobotwórcze. Wirusy grupy, zapalenia wątroby, dysbakterioza: candida, drożdże i inne mikroorganizmy wywołujące problemy chorobotwórcze w organizmie, dzięki sile przyciągania elektromagnetycznego, są zasycane przez krzem w krwii i jelitach. Oznacza to, że wszystkie choroby, z całą masa przyczyn, nie mogłyby się rozwijać u człowieka, gdyby ludzie mieli w organizmie dostateczną ilość krzemu. Przy jego braku pierwiastki przyswajają się bardzo słabo, lub nawet wcale.

 

Krzem i jego właściwości:

 

1. Krzem przede wszystkim jest odpowiedzialny za budowę kości, żył i tętnic, skóry, śluzówek, ponieważ jest on jednym z najważniejszych składników budujących tkankę łączną.

2. Jego stosowanie pomaga osobom zmagającym się z: chorobami układu krwionośnego, miażdżycą, chorobami zwyrodnieniowymi stawów.

3. Zwiększa odporność organizmu na infekcje, bierze czynny udział w przemianie materii i przyspiesza gojenie ran.

4. Poprawia koncentrację i pamięć.

5. Krzem to najważniejszy przetwornik energii w człowieku. Jego poziom to 1/3 normy u człowieka. Jego brak to choroby: miażdżyca, zapalenie, zwyrodnienie stawów.

6. Do tkanek i narządów bogatych w krzem należą nerki, wątroba, śledziona, kości, skóra i płuca, ale krzem znajduje się także we włosach i paznokciach.

7. Poprawia prace wydalniczy nerek.

Piotr Warchoł
Latest posts by Piotr Warchoł (see all)