„Jeśli masz zamiar zawrócić bieg choroby nowotworowej i zapobiec pogorszeniu stanu zdrowia, musisz przede wszystkim zapewnić ciału nie tylko te substancje , które potrafią w sposób selektywny zabić komórki nowotworowe, ale też substancje odżywcze i immunologiczne po to, by mogły spełnić potrzeby ciała”

 

Asystujmy organizmowi jak tylko możemy wszyscy, zarówno w ramach medycyny konwencjonalnej, jak i alternatywnej, aby uczynić go silniejszym po to, aby mógł za nas walczyć z chorobą

 

W 2021 roku żona wyczuła w prawej piersi wieloogniskowego, hormonozależnego guza z przerzutami do węzłów chłonnych. Badania pokazały, że nie był to jeden guz, tylko było to duzo naciekających guzów, tworzących nowotwór złośliwy. Rokowania były bardzo złe.

Rozsianej choroby nowotworowej nie można wyleczyć w sposób radykalny, można jedynie spowalniać jej postęp, wydłużać życie chorego i utrzymywać dobrą jakość tego życia.

Dlatego, oprócz rozpoczętej chemioterapii zaczęliśmy szukać holistycznych, naturalnych metod leczenia, uzyskiwaliśmy informacje od życzliwych ludzi, które wyzdrowiały, książek, szczególnie tych pisanych przez lekarzy czy samych lekarzy, którzy wspomagają leczenie raka naturalnymi metodami. Medycyna alternatywna nie od dzisiaj powstała i z powodzeniem leczy wiele ciężkich chorób.

 

Holistyczne nastawienie jest w stanie zagwarantować lepszą skuteczność terapii onkologicznej. Pomaga zapobiec wielu powszechnym skutkom ubocznym zażywania leków i redukuje powikłania pooperacyjne, na przykład uszkodzenia popromienne. W innych przypadkach może wzmocnić działanie leku lub terapii.

 

Przedstawiam Państwu skrypt o nazwie "Holistyczne leczenie żony na raka i nie tylko! (Jak żona w 180 dni pokonała nowotwór piersi?). Skrypt zawiera m.in. 36 metod, które postanowiliśmy zastosować jako wsparcie dla chemioterapii oraz do łagodzenia jej skutków ubocznych, tak, jak robi się to  w wielu miejscach na świecie.

Stosowanie terapii zalecane jest też jak najbardziej po leczeniu nowotworowym, szczególnie po stosowaniu chemioterapii, aby wykonać dokładną detoksykację organizmu, dokonać jego wzmocnienia i zmniejszyć ryzyko powstania przerzutów. Żona stosuje ją ciągle, nawet co jakiś czas powiększa o nowe, niestosowane do tej pory metody. Skrypt zawiera również metody, których żona nie stosowała oraz "nowinki" walki z nowotworem, dotyczące zarówno medycyny alternatywnej, jak i konwencjonalnej.

 

Dr Wolfgang Kostler

prezes austriackiego związku onkologów oraz szef onkologicznej kliniki w Wiedniu:

„To nie guz nowotworowy zabija pacjenta, ale przerzuty oraz nawroty choroby”

Uważa też, że sukcesy, jakimi może pochwalić się w kontroli przerzutów oraz nawrotów choroby, osiąga dzięki nieskomplikowanej zasadzie: naprawie „wewnętrznego środowiska”, wzmocnienia systemu immunologicznego, detoksykacji chorych komórek oraz neutralizacji negatywnego wpływu wolnych rodników.

 

Onkolog dr D. Brodie:

”Wielu pacjentów uważa, że pozbywając się guza, odniosło sukces, i w związku z tym nic już nie trzeba robić. Tymczasem jest to dokładnie moment, kiedy dieta i postterapeutyczne działania, które powinny trwać co najmniej kilka lat, odgrywają największą rolę w powstrzymaniu nawrotów raka”

 

Dr Taylor

"Dwoje ludzi z tym samym rodzajem i stadium raka może wymagać dwu różnych rodzajów terapii"

W swojej wieloletniej praktyce szczególny nacisk kładzie na psychiczny aspekt choroby, właściwą dietę, potrzebę detoksykacji oraz wzmocnienie systemu immunologicznego. W jego opinii, sukces leczenia zależy przede wszystkim od ustalenia biologicznych potrzeb na zasadach indywidualnych.

 

Od samego początku żony rokowania były bardzo złe, co miało związek z wysoką agresywnością nowotworu. Lekarze najpierw zaplanowali dla zony intensywną chemioterapię.

Po połowie roku  intensywnego leczenia żona była zdrowa, nie miała ani jednego guza! 

W żony przypadku, nowotwór po chemioterapii miał się zmniejszyć, Pani prowadząca onkolog ciągle powtarzała, że "walczymy o to, aby nowotwór był jak najmniejszy", a on po około 180 dniach zupełnie znikł.

 

Leczenie przebiegało tak zaskakująco dobrze, że lekarze skrócili chemioterapię. Po jej ostatecznym zakończeniu, onkolodzy byli bardzo zaskoczeni uzyskanymi rezultatami.

Wyniki Badań

Przed Terapią

Po Terapii

Zaatakowaliśmy nowotwór z każdej możliwej strony, aby nie dać mu najmniejszych szans na wygraną. Leczenie onkologiczne wsparliśmy i nadal to robimy. Robiliśmy, co tylko w naszej mocy, aby wzmacniać żony organizm podczas chemioterapii. Żona zlikwidowała też główne źródła codziennego stresu i bardzo dobrze podeszła do choroby psychologicznie, wierząc, że z nią wygra w oparciu o to wszystko, co robimy
 
Skrypt  „Holistyczne leczenie żony na raka i nie tylko! (Jak żona w 180 dni pokonała nowotwór?). Oprócz 36 punktów naturalnego leczenia, zawiera opis tych metod, cały proces leczenia, wyniki żony, w czasie wykrycia, jak i po pokonaniu nowotworu, oraz odpowiedzi na takie pytania, jak:

Lekarze skrócili chemioterapię, leczenie nią zakończyło się dużo wcześniej, niż zaplanowali. 

 

Z wszystkich znajomych co mamy, a mają nowotwory, tylko żona miała taka duża ilość guzów i tylko u niej nic teraz nie ma. Wspieranie się naturalnymi, holistycznymi metodami, szczególnie w czasie brania chemioterapii może zwiększyć szanse na zupełne wyleczenie, tak, jak to miało miejsce w żony przypadku. Zastosowaliśmy tylko te metody, które się powtarzały w większości wszystkich poznanych przez nas przypadków.

Jak to się stało, że żona pozbyła się tej strasznej choroby? Dlaczego leczenie zakończyło się tak wcześnie?

Jak wyleczyć raka? O tym wszystkim można przeczytać w skrypcie.

 

Kontrowersje wokół różnych metod naturalnych mają bardziej charakter biurokratyczny i ekonomiczny niż zdrowotny, ponieważ na związki naturalne nikt nie może uzyskać patentu, a tym samym nie ma możliwości zwrotu włożonych kosztów. Gdyby można było opatentować rośliny, to już dawno mielibyśmy pewnie zakończone badania kliniczne jak i leki na raka.