Każda choroba ma swoją przyczynę jak mawiał Hipokrates.

Ja twierdzę, że nie ma eleganckich chorób. Do większości z nich poza urazami przyczyniają się pasożyty, obciążenia chemiczne i stres.

Można z tym żyć ale po co?

▪ ALZHEIMER

Chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.

▪ ALERGIA

U wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

▪ AMEBA

Jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości. Ameby rozmnażają się bezpłciowo przez podział. Najczęściej dzielą się na dwa a czasami na cztery osobniki potomne. W niesprzyjających warunkach środowiskowych ameby mogą wytworzyć cysty. Zakażenie amebą (neglerioza) zwykle jest śmiertelne. Ameba atakuje bowiem mózg i żywi się jego tkanką. 99 proc. chorych umiera w ciągu kilku dni od dostania się pasożyta do organizmu. Do zakażenia dochodzi najczęściej latem, podczas kąpieli w ciepłych zbiornikach wodnych.

▪ ANEMIA

W 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach. Towarzyszy im bacteroides fragilis oraz wirus coxackie. Innymi pasożytami które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.

▪ BEZSENNOŚĆ

Zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu – głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

▪ BIEGUNKA

Jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

▪ BRODAWKI

Powodują je bakterie które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.

▪ BORELIOZA I BORRELIA

To prawdziwa „dżuma” naszych czasów, nawet co drugi Polak jest nosicielem krętka borrelii lub cierpi na boreliozę nawet o tym nie wiedząc. Toksyna ta atakuje szczególnie centralny układ nerwowy, powoduje choroby autoimmunologiczne takie jak SM, lub jest z nią mylona, RZS, choroba Crona, Hashimoto, Alzheimer i inne choroby neurologiczne.

▪ CHOROBY KOBIECE

Dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie , wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

▪ CHOROBY SERCA, WIEŃCÓWKA

Najbardziej popularnym sprawcą dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.

▪ CHLAMYDIE (bakterie)

Odpowiadają za 80% zawałów u mężczyzn, nadciśnienie tętnicze i wylewy oraz bezpłodność u kobiet. jest tzw. „choroba rodzinna”. Chlamydie przekazywane z pokolenia na pokolenie powodują również żylaki, zapalenia stawów, oczu, cukrzycę, ziarnicę.

▪ CANDIDA, KANDYDOZA

Najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

▪ CHOROBY WENERYCZNE

Jest wielu sprawców tych schorzeń, między innymi rzęsistek, campylobacter, chlamydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

▪ CHRONICZNE ZMĘCZENIE

Wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.

▪ CUKRZYCA

W trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

▪ CYSTA

Mogą ją wywoływać duże pasożyty np. przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

▪ DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA

Przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia i psia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.

▪ ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ

Powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa , gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

▪ FILARA, WŁOSOGŁÓWKA, WŁOSIEŃ KRĘTY

Problemy ze skórą i tkanką łączną, suchość i plamy na skórze, zapalenie spojówek, rogówki, łzawienie, światłowstręt, ból głowy, utrata przytomności, a w jelitach powstają cysty, polipy i obrzęki, reumatyzm, bóle w sercu, stawach, owrzodzenia układu pokarmowego.

▪ GRONKOWIEC

Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.

▪ GRUŹLICA

Powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

▪ GRYPA

Wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw. „grypy” powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

▪ GRZYBICA, DROŻDŻYCA

Najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

▪ GLISTA LUDZKA,PSIA,KOCIA

Wywołuje bóle brzucha, kaszel, pokrzywkę, spadek apetytu, bóle głowy, lęki, zgrzytanie zębami, zapalenie oskrzeli i płuc, astmę, zapalenie wyrostka, zaburzenia jelitowo-żołądkowe, zawał, posocznicę, problemy z psychiką, choroby nerwowe, tiki, epilepsję.

▪ HIV, AIDS

Bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon. Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwoju pasożytów wirus HIV znika. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

▪ LAMBLIA

Giardia można ja łatwo usunąć przy pomocy generatora częstotliwości.

▪ ŁUSZCZYCA EGZEMA

Przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach, gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

▪ MIĘŚNIAKI

Powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

▪ MIGRENA, BÓLE GŁOWY

Najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

▪ MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU

Problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.

▪ NADCIŚNIENIE

Jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).

▪ NADŻERKA

Nadżerka szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. drożdżycą. Często jest też zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany , bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową.

▪ OPRYSZCZKA

Do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

▪ OSŁABIENIE ODPORNOŚCI

Przyczyn jest wiele, jedną z nich jest drożdżak candida i wszelkiego rodzaju pasożyty, które są nosicielami bakterii i wirusów.

▪ OWSIKI

Owsica (enterobiasis, oxyuriasis) czyli zakażenie pasożytem jelitowym o nazwie Enterobius. Powoduje migreny, lęki, depresję, rozdrażnienie, bezsenność, neurastenię, psychostemię, zapalenie wyrostka, zmęczenie umysłowe i fizyczne.

▪ PLEŚNIAWKI

Powoduje je candida albicans.

▪ PADACZKA EPILEPSJA

Przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.

▪ PÓŁPASIEC

(Herpes Zoster) wspólną przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca, który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).

▪ PROSTATA

Sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.

▪ PRZEKWITANIE, KLIMAKTERIUM, MENOPAUZA

Objawy menopauzy nie są naturalnym stanem, powodują je z pewnością zaburzenia hormonalne i one właśnie nie są normalne. Powodują je drobnoustroje, np. proteus, salmonella, neisseria, treponema, chlamydia, gardenella, campylobacter itd.

▪ PACIORKOWCE

Wywołują częste anginy, problemy z migdałkami, zatokami, uszami oraz próchnicę zębów.

▪ PRZYWRA WĄTROBOWA, CHIŃSKA, PŁUCNA I KOCIA

Powoduje raka wątroby w czasie 3-5 lat, jej toksyna prowadzi do autoagresji, uszkadza metabolizm i struktury mózgowe. Powoduje bóle brzucha, pleców, zawroty głowy, marskość wątroby, trzustki, zwapnienie płuc, reakcje alergiczne, ataki epilepsji, powstawanie torbieli, ropni i cyst w wątrobie, niesmak w ustach, szybkie męczenie, problemy z żołądkiem i dwunastnicą.

▪ PRZYWRA KRWI

Wywołuje zapalenie skóry, alergie, raka narządów, swędzenie, wysypki, problemy z pęcherzem i nerkami, polipy na macicy, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie okrężnicy.

▪ RAK, NOWOTWÓR, GUZ

Są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii)

▪ ROBACZYCA

Choroba wywoływana przez pasożyty zwierzęce żyjące w jelitach takie jak tasiemce, glisty, tęgoryjce, włosogłówki, owsiki, włośnie, pierwotniaki.

▪ REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC

w zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty tęgoryjce, węgorki i włosienie.

▪ RZĘSISTEK JELITOWY, POLICZKOWY, POCHWOWY

Atakuje kości i narządy, powoduje wysoki cholesterol, żylaki, choroby onkologiczne, krwawienie jelita grubego, zapalenie jelita cienkiego, choroby stawów i nóg, bezpłodność, zapalenie woreczka żółciowego, nadżerki, polipy, wrzody, paraliż, choroby stawów i nóg, bezpłodność, poronienia, zapalenie układu moczowo-płciowego, impotencję.

▪ STAN ZAPALNY

Jest powodowany przez szereg różnych pasożytów i towarzyszących im bakterii, które są odpowiedzialne za stany bólowe.

▪ STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE

Choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

▪ SZUM W USZACH, BÓLE USZU

Powodują je bakterie streptococcus pneumoniae oraz inne gronkowce i paciorkowce. Aby na stałe pozbyć się tych dolegliwości należy wykluczyć aspirynę i inne salicylany, które są pożywką dla tych bakterii.

▪ ŚWIERZB

Wywołują go świerzbowce sarcoptes. Jest on nosicielem adenowirusa przeziębienia.

▪ RZĘSISTEK JELITOWY, POLICZKOWY, POCHWOWY

Atakuje kości i narządy, powoduje wysoki cholesterol, żylaki, choroby onkologiczne, krwawienie jelita grubego, zapalenie jelita cienkiego, choroby stawów i nóg, bezpłodność, zapalenie woreczka żółciowego, nadżerki, polipy, wrzody, paraliż, choroby stawów i nóg, bezpłodność, poronienia, zapalenie układu moczowo-płciowego, impotencję.

▪ STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE

Choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

 

Z pewnością to nie jest pełna lista. A proszę sobie wyobrazić

z czym próbuje zmierzyć się nasz organizm mając wiele dolegliwości…

Jeśli chcesz pozbyć się dolegliwości, zacznij od pozbycia się pasożytów.

Piotr Warchoł
Latest posts by Piotr Warchoł (see all)